#Doradcy optymalni

Paweł Goławski

Doradca żywienia optymalnego

Moja pasją jest medycyna naturalna, wpływ żywienia na zdrowie oraz szukanie przyczyn chorób wraz z naturalnym sposobem ich zwalczania. Dieta optymalna dla mnie to styl życia nie tylko sposób odżywiania.

Moją wizją i misją jest propagowanie opartej na rzetelnych badaniach polityki żywieniowej oraz odkrywanie jak współczesne udogodnienia związane z „postępem cywilizacyjnym” takie jak przetworzona żywność, cukier, tło elektromagnetyczne i wiele innych wpływają na zdrowie osobnicze oraz całego społeczeństwa.

Przed rewolucja przemysłowa ludziom praktycznie nieznane były choroby takie jak cukrzyca, nowotwory, depresja czy choroby autoimmunologiczne nazywane dziś trafnie „chorobami cywilizacyjnymi”

Żywieniowy powrót do korzeni i zrezygnowanie z łatwej szybkiej żywności musi przynieść pozytywne skutki dla nas wszystkich i zmniejszyć koszty ponoszone przez służbę zdrowia.

W życiu codziennym nieustannie rozwijam swoją wiedzę studiując fachowa literaturę i badania dostępne na polskich i zagranicznych bibliotekach medycznych. Dr Jan Kwaśniewski i jego prace jednak zawsze będą dla mnie najbardziej wartościowe.

Pasjonat sportów wodnych, kitesurfingu, sportów walki, dobrej książki i adrenaliny.

W przeszłości trenowałem zawodowo pływanie, siatkówkę oraz pracowałem 11 sezonów jako ratownik wodny i instruktor pływania. Sport mam we krwi.

W pracy stawiam na indywidualne podejście do każdego klienta.

Oceniam parametry krwi i stan zdrowia pacjenta i pod tym kątem przygotowuje plany żywieniowe oraz treningowe dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Z zawodu i wykształcenia Ratownik Medyczny z wieloletnim doświadczeniem. Uzyskałem tytuł magistra Zdrowia Publicznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

Doświadczenie zawodowe pozwala mi lepiej zająć się osobami chorymi na cukrzyce, choroby układu krążenia, pokarmowego i inne nazywane tzw. cywilizacyjnymi.

kontakt

email: zo.golasky@gmail.com

tel: PL +48 796 643 898 / UK +44 07596015434

[icon name=”instagram”] Instagram:

  • @pab.gol
  • @zo.golasky

[icon name=”facebook-official”]  https://www.facebook.com/Golasky

Arkadia Poznań

Paweł Goławski

Anna Kazuba