#Doradcy optymalni

Aleksandra Rakowska

Doradca optymalny

Z wykształcenia kosmetolog. Absolwentka Państwowej Uczelni im. Stefana Batorego w Skierniewicach. Studiowała także w Łodzi na Uniwersytecie Medycznym. Z pasji i zawodu instruktorka makijażu i makijażystka. Również doradca Żywienia Optymalnego.

Urodzona optymistka, tryskająca energią i zarażająca uśmiechem. Uwielbia pracę z ludźmi i łatwo nawiązuje kontakty. Preferuje podejście, które nie jest oparte jedynie na formalnej wymianie danych, ale również wnikliwej rozmowie, mającej na celu poznanie rozmówcy, jego charakteru, mocnych i słabych cech, by móc jak najlepiej dopasować do niego nowy styl odżywiania. To duża rewolucja w życiu, dlatego wymaga odpowiedniego wsparcia i pomocy, które zostanie zapewnione, dzięki wyjątkowym umiejętnościom Aleksandry – trafiania do ludzi z wiedzą w prosty i przystępny sposób.

Specjalistka od holistycznego podejścia do zdrowia i urody. Łączy wiedzę o żywieniu ze wskazaniami kosmetologicznymi, by osiągać jak najlepsze rezultaty w kwestii zachowania zdrowia i pięknego wyglądu. Miłośniczka natury i naturalnych rozwiązań.

Założycielka marki „Rakowska GLOW” – Makijaż i Doradztwo Żywienia Optymalnego z siedzibą w Skierniewicach.

[su_quote style=”default” cite=”mówi Aleksandra” url=”” class=””]To nietypowe połączenie zainteresowań daje maksymalne efekty zarówno wizualne jak i zdrowotne.

Jestem perfekcjonistką. Nie ma u mnie miejsca na niedociągnięcia, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi czyjeś zdrowie zarówno fizyczne, psychiczne również. Czuję się bardzo odpowiedzialna za każdą prowadzoną osobę i nie pozwolę, by pod moją opieką klient nie znał podstawowych zasad ŻO. Uczę, tłumaczę i indywidualnie dobieram proporcje, by dopasować spersonalizowaną kurację i docelowo – całożyciowy sposób żywienia.

Znajdę takie rozwiązania, żeby pomóc i przede wszystkim nie zaszkodzić. Za jeden z moich najistotniejszych atutów uważam fakt, że potrafię tłumaczyć i przekazywać to, co faktycznie chcę przekazać, dopóki nie zobaczę zrozumienia w oczach klienta.

Odpowiadam na każde pytanie. A jeśli nie znam odpowiedzi – wiem gdzie jej szukać.

Jesteśmy tylko ludźmi, powinniśmy uczyć się przez całe życie i dążyć do nieustannego doskonalenia się.[/su_quote]

Fachowa opieka i profesjonalizm otulone przyjazną atmosferą i uśmiechem zapewnią podopiecznemu poczucie bezpieczeństwa.

Aleksandra Rakowska

Grażyna Kosowska

Aleksandra Rakowska

Artur Stanejko