#Miesięcznik

MIESIĘCZNIK OPTYMALNI KWIECIEŃ 2020

Drodzy Czytelnicy,

Piękna wiosna za oknem cieszy oko i serce. Jestem wdzięczna Naturze za ten obraz budzącej się do życia przyrody. Pokazuje nam Ona, że tak czy inaczej wszystko idzie swoim zwykłym rytmem, mimo że „koronawirusoroza” opanowała umysły większości ludzi…

Jak Państwo wiecie, ze względu na epidemię i wprowadzone restrykcje, musieliśmy odwołać marcową konferencję. Zarezerwowaliśmy kolejny termin – 17 października – wszystkich już teraz serdecznie zapraszamy. Szczegółowy plan opublikujemy w lipcowym numerze. W bieżącym numerze prezentujemy dwa artykuły przygotowane z tekstów wystąpień, które miały być wygłoszone w Ciechocinku.

By pokonać wroga, trzeba go dobrze poznać. Koronawirus, a ściślej choroba COVID-19, którą wywołuje, wciąż jest „królem” wszystkich serwisów informacyjnych, a wokół można już niestety zobaczyć jego ofiary. I nie mam tu na myśli zarażonych, a zestresowanych, spanikowanych ludzi. Złe informacje o wiele lepiej się „sprzedają”, jak więc nie dać się zwariować? Wiedzieć. Tylko i aż tyle. W tym numerze nasi stali autorzy znów pochylili się nad tematem, by dać Państwu tę wiedzę i rady.

Ze swej strony przypomnę o najważniejszych zasadach: zachowujmy spokój, stosujmy prawidłowo żywienie optymalne, dbajmy o higienę i pozytywne myślenie. I będzie dobrze!

 

Ewa Borycka-Wypukoł

 

„,”json_desc1″:””,”json_autor”:””,”json_main_title”:”

MIESIĘCZNIK OPTYMALNI KWIECIEŃ 2020

MIESIĘCZNIK OPTYMALNI MARZEC 2020

MIESIĘCZNIK OPTYMALNI KWIECIEŃ 2020

MIESIĘCZNIK OPTYMALNI CZERWIEC 2020