#Miesięcznik

Miesięcznik OPTYMALNI – kwiecień 2021

Drodzy Czytelnicy!

Drodzy Czytelnicy!

Kolejny kwartał roku 2021 rozpoczęliśmy wielkim znakiem zapytania, co będzie dalej. Trwające obostrzenia wraz z bardzo niespójnym przekazem o ich znoszeniu (bądź nie) nie napawały specjalnie optymizmem, niemniej nie można było tylko się zamartwiać. Działamy, zmieniamy, planujemy. Zdecydowaliśmy się na zwiększenie częstotliwości spotkań online. Terminy spotkań to: 9 maja i 30 maja, 20 czerwca, 11 lipca, 1 sierpnia, 22 sierpnia, 12 września, 3 października. Na naszej odświeżonej stronie internetowej znajdziecie więcej informacji. Szykujemy ciekawych gości – dołączajcie do nas!

Wszystkim, którzy przekazali wpłaty na naszą pierwszą akcję na zrzutka.pl serdecznie dziękujemy! Zebraliśmy 75% zakładanej kwoty, co przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Najprawdopodobniej już w kolejnym numerze pochwalimy się zakupami. Dziękujemy za Waszą hojność!

Jeśli nie zaglądaliście jeszcze do naszego nowego sklepu internetowego, to serdecznie zapraszamy! Książki dr. Kwaśniewskiego, płyty z miesięcznikami od nr. 1, prenumerata – wszystko jest do kupienia z pomocą zdecydowanie bardziej przyjaznych formularzy i z bardziej nowoczesnymi możliwościami dokonywania płatności. Z takim sklepem można już iść w świat! – Wróć! – Póki co w Polskę. Przesyłki zagraniczne uruchomimy w drugiej połowie roku. Po porównaniu cen książek o różnych dietach zdecydowaliśmy się też na podwyżkę cen książek o ŻO. 20 lat – naprawdę! – ceny były niezmienne (sic!), a inflacja robiła swoje. Jesteśmy jedynym podmiotem, który ma w ciągłej sprzedaży wszystkie dostępne na rynku książki Doktora i z jednej strony musimy po prostu na siebie zarobić, by dalej działać, a z drugiej zadbać, by te cenne pozycje były odpowiednio traktowane. Na rynku czytelniczym wartość wyraża się także w cenie – czy tego chcemy, czy nie.

Ogromnie cieszy duże zainteresowanie szkoleniami na doradcę ŻO. Szczególnie, że zgłaszają się osoby młode, które widzą swoje miejsce w ruchu optymalnych. Serce rośnie! Będziemy ich przedstawiać – mam nadzieję nie tylko online. Ale o tym już w kolejnym numerze.

Ewa Borycka-Wypukoł

nie pozwól aby omijały ciebie ważne informacje