#Doradcy optymalni

Artur Stanejko

Doradca optymalny

Mam 62 lata. Żywienie optymalne stosuję od ponad 20 lat. Nie jest to już dla mnie żadna dieta, lecz preferowany sposób odżywiania. Poza tym, że jedzenie to przynosi pozytywne skutki zdrowotne, odznacza się ono znakomitymi walorami smakowymi.

Bazując na stosunkowo prostych założeniach proporcji białka, tłuszczu i węglowodanów oraz dobierając czyste ekologiczne składniki żywienia, można komponować naprawdę wspaniałe, nieskomplikowane posiłki na śniadania, obiady i kolacje, jak również wyrafinowane kulinarnie i smakowo dania na uroczyste okazje.

Doradcą żywieniowym zostałem w 2018 roku. Chciałbym pomagać osobom, które z różnych przyczyn zainteresowane są zmianą dotychczasowych nawyków dietetycznych i stosowaniem żywienia optymalnego na co dzień.

Kilka słów o sobie.

Jestem z wykształcenia elektronikiem, a z zawodu i zamiłowania informatykiem. Pracuję aktywnie, zajmuję się zawodowo Internetem. Technologie informatyczne i komputerowe nie są mi obce. Regularnie uprawiam sport – narciarstwo, pływanie, jazdę na rowerze, chodzę też na siłownię. Interesuję się, jakże pozytywnymi, skutkami stosowania żywienia optymalnego u osób amatorsko uprawiających sport. Szczególnie tych z nas, którzy osiągnęli tzw. wiek seniora, a ruch oraz ćwiczenia fizyczne traktują jako sposób na utrzymanie dobrej sprawności i kondycji. Jesień naszego życia nie powinna być źródłem trosk i utrapienia bliskich. To nasze zdrowie, pogoda ducha, radość i doświadczenie życiowe powinny ich wspierać w jakże trudnych obecnie czasach.

Artur Stanejko

Aleksandra Rakowska