#Aktualności

ARKADIA KRAUS – Energia Optymalna a Żywienie Optymalne

Aby zdrowo, godnie i szczęśliwie żyć warto odkrywać zasady działania Energii Optymalnej (E.O.). Jak opisuję w książce „Optymalizm-lekarstwo na problemy XXI wieku”, jest ona tą kluczową siłą, która odpowiada za współpracę ciała i duszy człowieka.

 

rn

To właśnie dzięki niej człowiek ma możliwość zachowywania pełnego zdrowia, spełniania się zgodnie z własnym przeznaczeniem oraz zrozumienia mechanizmu działania zarówno życia doczesnego jak i wiecznego. Oznacza to, że przepływ Energii Optymalnej ma znaczący wpływ na jakość doczesnego życia człowieka, ponieważ decyduje czy jest się świadomym życia duchowego czy nie – zdrowym lub chorym, szczęśliwym czy nieszczęśliwym. Bez niej nie powstałaby świadomość, która odpowiada za odkrycie i poznanie własnej duszy.

Nie każdy jest dzisiaj świadomy posiadania własnej duszy. Mało kto potrafi na te tematy otwarcie rozmawiać, szczególnie w taki sposób, aby przez tę rozmowę rozwijać duchowość w drugim człowieku. Powszechnie obserwuję odejście ludzi od pielęgnacji własnego stanu duchowego, co według mnie jest główną przyczyną ich coraz krótszego życia, czy upadku moralnej naszej cywilizacji. Jak opisałem w książce, ludzi stworzono, jako postacie biologiczno-duchowe. To oznacza, że człowiek, aby żyć zgodnie z własnym przeznaczeniem, stale potrzebuje pokarmu zarówno dla swojego ciała jak i duszy. Próba ich rozdzielenia wiąże się z niedoborem E.O., co dzieje się od wieków i jest przyczyną narastania konfliktów, nieporozumień i wojen między ludźmi.

(…)

Piotr Kraus

Kraus SYSTEM

– Skuteczny Sposób na Zdrowie

Arkadia „Kraus”

www.arkadiakraus.com

 

więcej – w numerze listopadowym miesięcznika "Optymalni"

rn