Ilona Głód

Mam holistyczne oraz indywidualne podejście do każdego człowieka. Chętnie rozpiszę jadłospis biorąc pod uwagę wiek, stan zdrowia, choroby, aktywność fizyczną, styl życia.

Moim celem jest przekazanie wiedzy z zakresu żywienia optymalnego oraz pomoc na początku drogi do zdrowia i przy okazji zgrabnej sylwetki.

Zainteresowani mogą również liczyć na moją pomoc w zakresie samodzielnego przygotowywania szybkich i pysznych dań optymalnych.

Moja droga do żywienia optymalnego zaczęła się od problemów z własnym zdrowiem.

Mam zdiagnozowaną niedoczynność tarczycy, cukrzycę typu II i długo zmagałam się z anemią. Droga na skróty, czyli wizyty u lekarzy i diabetologów, nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Postanowiłam sama poszukać odpowiedniej drogi do zdrowia.

Skończyłam studia podyplomowe na kierunkach Dietetyka oraz Psychodietetyka. Uczestniczyłam w kilkunastu kursach w zakresie dietoterapii a najważniejsze obroniłam dyplom Doradcy Żywienia Optymalnego.

Złota proporcja dr Kwaśniewskiego pozwoliła mi ustabilizować organizm i przywrócić go do optymalnego funkcjonowania. Dieta oraz Żywienie Optymalne nie jest chwilową przygodą, to styl życia. Powinniśmy mieć na uwadze, że rezygnacja z odżywiania optymalnego spowoduje nawrót chorób. Na początku należy skrupulatnie przestrzegać złotej proporcji, sprawdzając dokładnie jakie produkty znajdują się na talerzu i w jakich ilościach.

Na obecnym etapie pomagam jako doradca żywienia optymalnego. Odpowiednia edukacja w zakresie żywienia oraz odpowiedni czas stosowania diety spowoduje, że przechodzimy na tzw. żywienie intuicyjne, organizm sam wie ile i jakiego pożywienia potrzebuje.

Zapraszam do kontaktu:

  • Ilona Głód 724174122
  • glod.ilona@gmail.com