#Doradcy optymalni

Ilona Głód

Mam holistyczne oraz indywidualne podejście do każdego człowieka. Chętnie rozpiszę jadłospis biorąc pod uwagę wiek, stan zdrowia, choroby, aktywność fizyczną, styl życia.

Moim celem jest przekazanie wiedzy z zakresu żywienia optymalnego oraz pomoc na początku drogi do zdrowia i przy okazji zgrabnej sylwetki.

Zainteresowani mogą również liczyć na moją pomoc w zakresie samodzielnego przygotowywania szybkich i pysznych dań optymalnych.

Moja droga do żywienia optymalnego zaczęła się od problemów z własnym zdrowiem.

Mam zdiagnozowaną niedoczynność tarczycy, cukrzycę typu II i długo zmagałam się z anemią. Droga na skróty, czyli wizyty u lekarzy i diabetologów, nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Postanowiłam sama poszukać odpowiedniej drogi do zdrowia.

Skończyłam studia podyplomowe na kierunkach Dietetyka oraz Psychodietetyka. Uczestniczyłam w kilkunastu kursach w zakresie dietoterapii a najważniejsze obroniłam dyplom Doradcy Żywienia Optymalnego.

Złota proporcja dr Kwaśniewskiego pozwoliła mi ustabilizować organizm i przywrócić go do optymalnego funkcjonowania. Dieta oraz Żywienie Optymalne nie jest chwilową przygodą, to styl życia. Powinniśmy mieć na uwadze, że rezygnacja z odżywiania optymalnego spowoduje nawrót chorób. Na początku należy skrupulatnie przestrzegać złotej proporcji, sprawdzając dokładnie jakie produkty znajdują się na talerzu i w jakich ilościach.

Na obecnym etapie pomagam jako doradca żywienia optymalnego. Odpowiednia edukacja w zakresie żywienia oraz odpowiedni czas stosowania diety spowoduje, że przechodzimy na tzw. żywienie intuicyjne, organizm sam wie ile i jakiego pożywienia potrzebuje.

Zapraszam do kontaktu:

  • Ilona Głód [icon name=”phone-alt”]724174122
  • [icon name=”envelope-o”] glod.ilona@gmail.com
Ilona Głód

Agnieszka Chrzanowska

Ilona Głód

Plany Stowarzyszenia na 2023