#Aktualności

ARKADIA KRAUS – Jedz ŻÓŁTKA a osiągniesz swój OPTYMALIZM

W tym roku mija 20 lat odkąd zaczęła się moja przygoda z żółtkami. Gdyby skromnie wyliczyć, ile do tej pory ich zjadłem, to patrząc na moje 4 żółtka dziennie do śniadania oznaczałoby to, że spożyłem ich ponad 26 000 sztuk. Czy to dużo?

Dla jednych może tak, lecz z pewnością znajdą się i tacy, szczególnie wśród optymalnych, którzy zjedli ich znaczniej więcej. Mimo iż w ciągu ostatnich 20 lat, widziałem setki uzdrowień zapoczątkowanych tym cudownym lekarstwem, którego notabene naukowych potwierdzeń na jego skuteczność leczenia dostarczyli nam prof. Tadeusza Trziszka oraz dr Jan Kwaśniewski, zjadanie 4 żółtek dziennie jest wciąż w rodzaju ludzkim kontrowersyjne i do dziś pokutuje propagowaniem nieprawdziwych informacji na temat ich szkodliwości – szczególnie w systemie medycznym. Jak się powszechnie uważa i słyszy od lekarzy, żółtka są odpowiedzialne za powstawanie złego cholesterolu. To oczywiście może być prawdą, ale nie musi. Wszystko bowiem zależy od środowiska w jakim je wykorzystujemy, czyli proporcji BTW w zjadanym pokarmie. Dlatego dla tych, którzy mają problem z prawidłowym wyznaczeniem proporcji u siebie, opracowałem Kraus SYSTEM – Skuteczny Sposób na Zdrowie, który za pomocą Diety Żółtkowej raz na zawsze obali mit złego cholesterolu w każdym niedowiarku, nawet jeżeli nosi tytuł medyczny.

Żywieniem Optymalnym zajmujemy się od 20 lat. Wizyta mojego ojca u doktora Kwaśniewskiego w 1997 roku zaprocentowała wyleczeniem się z wielu jego chorób. Efekt poprawy zdrowia metodą doktora był tak piorunujący, że mój ojciec swoją ofertę leczenia schorzeń kręgosłupa i ogólnej rehabilitacji, natychmiast poszerzył o szkolenia z zakresu stosowania żywienia optymalnego oraz zabiegi prądami selektywnymi. W tej oto formie od 1998 roku w Bielsku-Białej istnieje Arkadia Kraus, która jako jedna z nielicznych funkcjonuje do dzisiaj i świadczy usługi oparte o wiedzę dr. Jana Kwaśniewskiego.
(…)

Piotr Kraus

Kraus SYSTEM

www.kraus-system.pl

– Skuteczny Sposób na Zdrowie Arkadia „Kraus”

www.arkadiakraus.com

 

Więcej – w styczniowym numerze miesięcznika „Optymalni”