„OPTYMALNI” w prenumeracie

Dlaczego warto zamówić prenumeratę miesięcznika OPTYMALNI?

Wszystkim naszym Prenumeratorom dziękujemy za dotychczasową współpracę i zapraszamy do dalszej, w bieżącym roku.

Miesięcznik „Optymalni” jako jedyne pismo zajmujące się stricte tematyką optymalną, jest narzędziem promocji i informacji o żywieniu optymalnym i naszym środowisku. Mamy nadzieję, że dalej będą Państwo z nami.

Na pewno przyznacie, Drodzy Czytelnicy, że zarówno wygoda korzystania z prenumeraty miesięcznika „Optymalni” jak i korzyści płynące z jego lektury są nie do przecenienia:

  1. Prenumerata gwarantuje regularne otrzymywanie każdego numeru – jeżeli zaprenumerujesz „Optymalnych”, żadna wiadomość Ci nie umknie.

  2. Co miesiąc dostaniesz miesięcznik prosto do domu, w dodatku z reguły wcześniej niż inni, którzy kupują go w kioskach, Empik-ach czy punktach sprzedaży!

  3. Znajdziesz się w gronie ludzi, których łączy wspólna pasja i cel. Są to początkujący i średniozaawansowani optymalni, którzy dzielą się swoimi przemyśleniami na naszych łamach (do czego ciągle zachęcamy) – są to również „starzy wyjadacze” (długoletni optymalni, lekarze, dietetycy), których rady są przecież bezcenne. Łączy nas jeden cel – popularyzacja żywienia optymalnego. Pamiętajmy – razem możemy więcej!

Chcemy również zachęcić do zaprenumerowania naszego miesięcznika wszystkich tych, którzy kupują go co miesiąc w kioskach, Empik-ach czy innych punktach sprzedaży. 

Pomimo istnienia w kraju kilku firm kolportażowych, wciąż trudne okazuje się zapewnienie powszechnego i równomiernego dostępu do naszego miesięcznika we wszystkich zakątkach kraju. W jednych kioskach nakład szybko zostaje sprzedany, bo popyt jest większy niż przydzielona przez dystrybutora liczba egzemplarzy, a w innych miesięcznik „Optymalni”, wetknięty głęboko pod inne czasopisma, zostaje niezauważony i po miesiącu… wraca do nas. 

Otrzymujemy sporo telefonów z informacjami, że trudno jest kupić „Optymalnych” w kioskach, a tymczasem przyczyna nie leży po naszej stronie. 

Wychodząc na przeciw potrzebom Czytelników, podjęliśmy współpracę z siecią sprzedaży „Empik”, ale – wiadomo – nie w każdym mieście te salony się znajdują. 

Drodzy Państwo, najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie prenumeraty! Prenumeratę można rozpocząć w dowolnym momencie, można również zamówić numery „wstecz” z danego rocznika.

Zapewniamy, że będziemy dokładać wszelkich starań, by nasz miesięcznik coraz lepiej realizował oczekiwania Czytelników i zarazem wciąż znajdował swoje miejsce na coraz trudniejszym rynku wydawnictw specjalistycznych. Chcemy, by od nowicjusza do zawodowca – każdy znalazł u nas to, czego potrzebuje. Dołącz do nas i Ty!

Jak najprościej zamówić prenumeratę miesięcznika „Optymalni”?

  • Wpłacając 120 zł lub 60 zł na konto OSO (nr konta: 61 1020 2528 0000 0602 0216 7393) i przesyłając na adres biuro@optymalni.org.pl potwierdzenie przelewu wraz z dokładnym adresem wysyłki i określeniem od jakiego miesiąca mamy realizować prenumeratę.
  • Można też zamówić prenumeratę – telefonicznie bądź mailowo – za zaliczeniem pocztowym. Wtedy przy pierwszej przesyłce zapłacicie Państwo kwotę główną (120 zł lub 60 zł) plus koszt zaliczenia pocztowego (pobieranego przez pocztę za pośrednictwo) 15,10 zł.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela biuro OSO: 698 185 291, biuro@optymalni.org.pl


Wydawca:

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Optymalnych, ul. Promienna 7, 43-600 Jaworzno

Adres do korespondencji: 41-902 Bytom, ul. Pszczyńska 13/3

Tel.: (+48)  606 394 736, 

(+48) 32 616-51-82;

e-mail: biuro@optymalni.org.pl

Numer konta Wydawcy: PKO BP o/Jaworzno

61 1020 2528 0000 0602 0216 7393