aktualności 2017-05-18 01:28:32 Zapraszamy na XVI Spływ Kajakowy Optymalnych
Lido

Start >
IV Złoty Zjazd Optymalnych w Złotym Stoku już za nami...


W dniach 17-10 kwietnia 2015 odbył się kolejny IV Złoty Zjazd Optymalnych w Złotym Stoku w Hotelu "Gold Stok". Jak zawsze zjechali się wspaniali Optymalni z całej Polski. Od Szczecina po Poznań, Szprotawę, Świdnicę, Gorzów, Lubin, Warszawę, Łódź, Kraków, Racibórz, Hanower, Opole, Wrocław, Tychy, Wodzisław Śl. i inne miejscowości. Grono Optymalnych przyjaciół i uczestników poprzednich zjazdów. Jak zawsze humory dopisały i optymalny uśmiech zagościł na twarzach.
W piątek rozpoczęliśmy spotkanie od uroczystego obiadu i wieczorka integracyjnego. Telefonicznie rozmawialiśmy z Panem Tomaszem Kwaśniewskim, który przekazał nam ciepłe słowa. Piękne słowa wygłosił doradca ŻO Zdzisław Kędzierawski. W sobotę rano wyruszyliśmy na spacer po Górach Złotych, zwiedzaliśmy Muzeum Kopalnię Złota. Po południu Grzegorz Tylicki zaprezentował jaką wodę pijamy - i tą z kranu, i z butelek plastikowych. Wszyscy uczestnicy zaznali „oświecenia” w temacie jakości wody. Prelekcje psychologiczne prowadził Adam Revatii. Wieczorem byliśmy wspaniałym wyrazem życia jakie dostaliśmy od dr. Jana Kwaśniewskiego, dając się porwać w wir tańca. Wszyscy bawili się wspaniale. Niezmordowani, w niedzielę udaliśmy się na Białą Górę, jeździć konno i bryczką. Dalszy ciąg rozmów odbył się przy ognisku z pieczeniem kiełbasek z sałatkami. Swą obecnością zaszczycił nas lek. med. Jan Pokrywka z Akademii Długowieczności, który wspaniale propaguje wiedzę dr. Kwaśniewskiego i swoim pacjentom zaleca ŻO. Prelekcje o ekologicznym rolnictwie miał też Robert Wagner. O cyfrologii i psychologii oraz czystej wodzie opowiadał Adam Revatii, twórca urządzenia do odpowiedniej wody. Wspaniały i przekonujący Grześ Tylicki rozbawiał towarzystwo optymalne na tyle, że woda mineralna w butelkach została nietknięta... Impreza zakończyła się w poniedziałek. Wszyscy - łącznie z organizatorkami - naładowali akumulatory pozytywną energią!
Dziękujemy Wam, Kochani Optymalni za tę cudowną atmosferę i Wasze Doborowe Towarzystwo! Zapraszamy do Złotego Stoku i Złotej Proporcji ŻO!
(red.)

 


Zakup miesięcznika Optymalni
top