aktualności 2017-05-18 01:28:32 Zapraszamy na XVI Spływ Kajakowy Optymalnych
Lido

Start >
ZAPRASZAMY na Złoty Zjazd Optymalnych!


Mamy zaszczyt zaprosić Rodziny Optymalne oraz „Pojedynczych” Optymalnych na uroczyste spotkanie w Złotym Stoku w dniach 23-25 V 2014 r., by wspólnie powiedzieć DZIĘKUJĘ za wiedzę, zdrowie, mądrość i radość z Optymalnego Życia, którą podarował mam nasz Wielki Rodak dr. Jan Kwaśniewski.
Świętujmy naszą optymalność wspólnym piątkowym spotkaniem oraz sobotnim wyjściem w przepiękne Góry Złote, gdzie czeka nas wspaniały widok na Śnieżnicki Park Krajobrazowy oraz ognisko w lesie z pieczeniem kiełbasek. Wraz z nami pójdzie osiodłany konik – atrakcja dla dzieci oraz konie z bryczką dla „starszych dzieci”. Poczujemy zapach lasu i jedność z naturą. Jest to wspaniała okazja do bycia razem, wymiany doświadczeń, przepisów i zwykłego uśmiechu. O 17.00 zapraszamy na konferencję - spotkanie na temat Żywienia Optymalnego. Wieczorem cieszmy się swym towarzystwem i dajmy się porwać w wir tańca przy muzyce, którą zagra zespół muzyczny. W niedzielę czeka nas zwiedzanie atrakcji Złotego Stoku - muzeum Kopalnia Złota, dla odważnych i pragnących przygód Złoty Stok oferuje Park Linowy Skalisko z najdłuższą 1080 m trasą zjazdową. A na dzieci czeka średniowieczny Park Techniki. Osoby, które wolą spokój i optymalne towarzystwo znajdą go w hotelu „Gold Stok”, gdzie uśmiechem wita od progu właścicielka, optymalna Beatka. Po górach i okolicy oprowadzi optymalna Celina.
Zaproszeni goście: Prezes OSO Bogdan Tkocz wraz z Rodziną, oraz Marek Konopka – doradca żywienia z Rodziną
Radujmy się wspólnie i bądźmy wspaniałym wyrazem życia, które dostaliśmy od Lekarza Wszech Czasów dr. Jana Kwaśniewskiego.

Koszt 200 zł, w tym:

– 2 noclegi w hotelu „Gold Stok”
– wyżywienie optymalne
– wieczorek taneczny z orkiestrą
– wspólne wyjście w Góry Złote na szczyt Jawornik Wielki
– ognisko z kiełbaskami
– przejażdżka konna.

Rezerwacja: Hotel „Gold Stok” w Złotym Stoku ul. Wojska Polskiego 20, Robert Zaręba, Beata Zaręba - doradca Żywienia Optymalnego: noclegi gold_stok@interia.pl
tel. 724 622 770, Celina Chacińska - doradca Żywienia Optymalnego: celina-38@o2.pl tel. 661 838 304
Zapraszamy serdecznie!
Beata i Celina

 


Zakup miesięcznika Optymalni
top