aktualności 2017-05-18 01:28:32 Zapraszamy na XVI Spływ Kajakowy Optymalnych
Lido

Start >
SŁÓW KILKA O PIKNIKU I ZJEŹDZIE RODZIN OPTYMALNYCH W USTRONIU

Na pożegnanie wakacji zgodnie z naszym obyczajem, przyjętym już od kilkunastu lat, postanowiliśmy znowu zorganizować zjazd rodzin optymalnych połączony z edukacją, poradami oraz piknikiem i wspólną zabawą. Frekwencja dopisała. Gościliśmy rodziny optymalne z Niemiec oraz z różnych stron Polski. Zaszczycili też nas swoją obecnością pracownicy biura OSO w Jaworznie (także ze swoimi pociechami), na czele z prezesem OSO Bogdanem Tkoczem.
W części edukacyjnej - wykorzystując materiały portalu Nowa Debata, promującego zdrowie i zdrowe odżywianie, zaproponowałam wysłuchanie wywiadu z amerykańskim lekarzem-kardiologiem, autorem bardzo pożytecznej książki, której treść - jak sądzę - pokrywa się z wiedzą dr. Jana Kwaśniewskiego.
Znając nową „zdrową” piramidę żywienia, polecaną przez Instytut Żywności i Żywienia, nie mogłam postąpić inaczej. Podstawą tej piramidy są zalecenia niezgodne z prawami nauki i biochemii. Dlatego też informacje, które słuchacze otrzymali w tym przekazie zapewne pomogą w jeszcze bardziej przekonywujący sposób zrozumieć zasady Żywienia Optymalnego. (...)

Teresa Szczepanek
Jacek Kruszyński

Więcej – w październikowym numerze miesięcznika „Optymalni”, a tymczasem zapraszamy do lektury numeru WRZEŚNIOWEGO – który jest już w sprzedaży!

 


Zakup miesięcznika Optymalni
top