Dodano: 2017-05-11

W niedzielę 18.09.2016 odbyły się w Kościelisku zawody biegowe oraz nordic walking. Był to jeden z etapów zawodów „Perły Małopolski”, w których wzięła udział reprezentacja optymalnych w składzie: Piotr Budnik i Agata Płowecka. Mieliśmy do pokonania trasę o długości ok. 7 km. Była to trasa urozmaicona pod względem wysokości. Na początku długie podejście pod górę, potem nieco po płaskowyżu, a następnie nieco z górki, aby w końcu znaleźć się na mecie. Nagrodą za włożony trud i wysiłek oraz lejący się pot z czoła były piękne widoki na krajobrazy tatrzańskie i radość z przebywania na łonie przyrody. Na mecie oczywiście medale i dobry poczęstunek. Optymalna reprezentacja zajęła w ogólnej klasyfikacji miejsca: 8 – Piotr Budnik i 15 – Agata Płowecka. Każdy z nas w swojej kategorii wiekowej zajął miejsce pierwsze. Zachęcamy wszystkich optymalnych do codziennej aktywności fizycznej i również do sprawdzenia swoich możliwości w zawodach sportowych. Są one bardziej rekreacją i zabawą, niż rywalizacją sportową. Dają możliwość oderwania się od codzienności i aktywnego wypoczynku na łonie natury. A przy tym ta niewielka ilość przyjemnej adrenaliny. 
Zapraszamy wszystkich chętnych optymalnych do wzięcia udziału w biegu nordic walking – 23.10 w Rabce. Dokonać zgłoszenia należy nieco wcześniej na stronie internetowej www.perlymalopolski.pl. Gwarantujemy dobrą zabawę i pozytywne doładowanie organizmu. 
Czekamy na starcie!
lek. Agata Płowecka
przewodnicząca Komisji Zdrowia OSO
Piotr Budnik 
Gastro Coach 
Trener Personalny 
www.optyfit.pl

Aktualności

 • NOWOŚĆ - w naszej księgarni wysyłkowej!

  "Książka pani Bożeny Borzęckiej "Czy cukrzyca zabije wszystkich?" jest fantastyczną formą przekazania ważnych informacji o tym, w jaki sposób poszczególne składniki pokarmowe są metabolizowane w naszym organizmie. Jednocześnie, trudne dla przeciętnego czytelnika mechanizmy i zależności zachodzące w człowieku, zostały przedstawione w prosty i przystępny sposób. TO JEST BARDZO WAŻNE!" - pisze dr Ewa Łukaszek-Gwóźdź

  Dodano: 2020-05-19
  Czytaj więcej >
 • Wspominamy Doktora Jana Kwaśniewskiego

  Dziś mija pierwsza rocznica śmierci Doktora Jana Kwaśniewskiego.

  „Mędrzec będzie żył tyle, ile żyć powinien, a nie tyle, ile żyć może.”
  Seneka Starszy

  Dla tych, którzy zostają, zawsze jest za wcześnie...

  R. I. P.

  Dodano: 2020-05-16
  Czytaj więcej >
 • XIX SPŁYW KAJAKOWY OPTYMALNYCH

  XIX SPŁYW KAJAKOWY OPTYMALNYCH
  JEST PLAN – CHCIEĆ TO MÓC!
  W 2020 roku zbieramy się na granicy Unii Europejskiej i płyniemy Bugiem.
  Jak zawsze zapraszamy wszystkich optymalnych, ich rodziny i przyjaciół z kraju oraz reszty świata do aktywnego spędzenia kilku wakacyjnych dni
  na kajaku, przy ognisku, wśród optymalnej braci.
   Czas akcji: od ostatniego czwartku lipca (30.07) do niedzieli 2 sierpnia

  Dodano: 2020-05-07
  Czytaj więcej >
 • Poznański Oddział OSO zaprasza na spotkania online!

  Drodzy Optymalni. Po ostatnim spotkaniu, kolejne osoby zgłosiły chęć udziału w spotkaniach Optymalnych online. Takich osób zarejestrowanych jest już ponad 90. Dokonaliśmy wielu modyfikacji i maile nie powinny już ginąć. Jednocześnie wdrożyliśmy system, dzięki któremu możecie dołączyć do spotkania bezpośrednio z naszej strony, klikając w odpowiedni link.

  Dodano: 2020-05-05
  Czytaj więcej >
 • Radosnych Świąt!

  Życzymy Wam, Drodzy Optymalni, by te Święta Wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha i spokój, ciepło i nadzieję. Patrzmy w przyszłość pozytywnie!

  Redakcja miesięcznika „Optymalni” oraz ZG OSO

  Dodano: 2020-04-11
  Czytaj więcej >
 • UWAGA! PRZESUWAMY TERMIN KONFERENCJI!

  Drodzy Państwo,
  W związku z podejmowanymi wszelkimi możliwymi działaniami o charakterze profilaktycznym władze państwowe nakazały odwołanie wszelkich imprez masowych, a władze kolejnych miast zawieszają działalność instytucji kultury, by ograniczyć do minimum gromadzenie się ludzi w przestrzeniach zamkniętych.

  Dodano: 2020-03-11
  Czytaj więcej >
Zobacz wszystkie aktualności

1%

DLA ZDROWIA
I LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI