I Festiwal Orzecha za nami

Kiedy w sierpniu 2011 roku w imieniu ZG OSO prezes Bogdan Tkocz złożył do Burmistrza Miasta i Rady Miejskiej w Orzeszu wniosek dotyczący zorganizowania Święta Orzecha, propozycja ta nie spotkała się z zainteresowaniem tamtejszych władz. Minęło jednak kilka lat i oto w ubiegłym roku pojawiło się przysłowiowe światełko w tunelu.

Dodano: 2017-11-02
Czytaj więcej >
Zapraszamy na XVI Spływ Kajakowy Optymalnych
Wracamy do początków i w 2017 płyniemy dolnym odcinkiem Drawy i Mierzęcką Strugą Jak zawsze zapraszamy wszystkich optymalnych, ich rodziny i przyjaciół - z kraju oraz reszty świata - do aktywnego spędzenia kilku wakacyjnych dni na kajaku i przy ognisku wśród optymalnej braci.
Dodano: 2017-05-18
Czytaj więcej >
Optymalni startują w "Perłach Małopolski
W niedzielę 18.09.2016 odbyły się w Kościelisku zawody biegowe oraz nordic walking. Był to jeden z etapów zawodów „Perły Małopolski”, w których wzięła udział reprezentacja optymalnych w składzie: Piotr Budnik
Dodano: 2017-05-11
Czytaj więcej >
Radosnych Świąt Wielkanocnych!
Dodano: 2017-04-13
Czytaj więcej >
Już niedługo - nowa strona
Z uwagi na powtarzające się problemy techniczne uniemożliwiające akualizację obecnej strony, ZG OSO podjął decyzję o sfinansowaniu całkowicie nowego projektu - nie tylko graficznego, ale i "cyfrowego". Niebawem służyć Państwu będzie całkiem nowa strona internetowa naszego Stowarzyszenia, z możliwościami na miarę obecnych czasów! (red.)
Dodano: 2017-04-13
Czytaj więcej >
Z Życia stowarzyszenia - Czeladzkie „Senioralia” z optymalnymi!
Czeladzkie „Senioralia” z optymalnymi! Zagłębiowski Oddział Optymalnych w październiku brał aktywny udział w imprezie „Senioralia”, organizowanej w dniach od 01.10.-07.10 br. przez Burmistrza Miasta Czeladź, pod hasłem: „Czeladź – Miasto Aktywnych
Dodano: 2016-11-07
Czytaj więcej >

1%

DLA ZDROWIA
I LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI