Kolejny rok za nami

Kolejny rok dla wielu z nas mija, jak przysłowiowa błyskawica. Czas coraz szybciej biegnie, przyśpiesza, a my z nim… Zastanawiamy się często czy to możliwe, że mamy lat 50, 60 czy 80 lub więcej. Właśnie w grudniu często zastanawiamy się, co nam wyszło, a co mogłoby wyjść lepiej.

Dodano: 2019-12-17
Czytaj więcej >
OPTY BLACK FRIDAY!

Zamówienia za min.60 zł złożone w naszym sklepie internetowym http://optymalni.org.pl/sklep/ w dniu 29.11 (do 23.59 😉) zrealizujemy bez naliczania kosztów przesyłki 💪 Zapraszamy na zakupy! Może zrobicie sobie lub komuś prezent mikołajkowo-świąteczny? 😍 Polecamy zestaw Książka Kucharska plus Optymalne Liczydło 👍

Dodano: 2019-11-29
Czytaj więcej >
Dni Honorowego Krwiodawstwa

22-26 listopada to Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża 2019.
Będąc wdzięcznymi za zdrowe życie, dzielmy się tym szczęściem - to piękna idea! A wiecie, że jeden z naszych współpracowników Piotr Budnik otrzymał w tym roku dyplom Honorowego Dawcy Krwi - Zasłużonego dla Zdrowia Narodu? Piotrze, GRATULACJE!

Dodano: 2019-11-25
Czytaj więcej >
Bądźmy życzliwi!

21 listopada - Światowy Dzień Życzliwości!
Są dwie szkoły – jedni twierdzą, że ludzie to gatunek z natury zły, drudzy – przeciwnie, że rodzimy się z gruntu dobrzy i tylko niesprzyjające życiowe okoliczności budzą w nas z czasem demony. Nie ma dowodów naukowych ani na potwierdzenie jednej, ani drugiej tezy, jednak szczególnie 21 listopada, w Światowym Dniu Życzliwości, warto przychylić się do tej drugiej opinii. 

Dodano: 2019-11-21
Czytaj więcej >
Żywienie Optymalne najlepszą profilaktyką!

Żywienie Optymalne najlepszą profilaktyką. Wiadomo! Warto przekazywać dalej!

Wykład lek. med. Ewy Łukaszek-Gwóźdź dotyczący żywienia optymalnego wg zasad dra Kwaśniewskiego, a także prądów selektywnych zarejestrowany podczas wydarzenia FESTIWAL KULTURY ZDROWIA - PEŁNIA ZDROWIA 12.10.2019 w Starochorzowski Dom Kultury - PRZYWRACANIE ZDROWIA ŻYWIENIEM.
 
Dodano: 2019-11-19
Czytaj więcej >
Światowy Dzień Cukrzycy

Dziś obchodzony jest Światowy Dzień Cukrzycy. Z tej okazji przypominamy tekst wystąpienia dr. Przemysława Pali z konferencji w Ciechocinku, opublikowany w naszym miesięczniku. Warto podać dalej!
http://optymalni.org.pl/medycyna/odpowiedzi-lekarzy/6

Dodano: 2019-11-14
Czytaj więcej >

1%

DLA ZDROWIA
I LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI