Jesienne Spotkanie Optymalnych po poznańsku

W połowie października w Puszczy Zielonce koło Poznania odbyło się Jesienne Spotkanie Optymalnych zorganizowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Optymalnych.

 

Dodano: 2017-11-04
Czytaj więcej >
Czeladzkie Senioralia 2017

Już po raz drugi, na zaproszenie Burmistrza Miasta Czeladź, Zagłębiowski Oddział Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Optymalnych uczestniczył
w przedsięwzięciu pod nazwą „Senioralia”.

 

 

 

 

Dodano: 2017-11-02
Czytaj więcej >
Zjazd Rodzin Optymalnych w Ustroniu!

To już nasza coroczna tradycja . Zawsze od kilkunastu lat  jesienią spotykają się  Optymalne Rodziny i samotne osoby aby wziąć udział we wspólnej dyskusji i wymianie doświadczeń na temat różnych sposobów pokonywania wszelkich chorób , a następnie wspólnie zabawić się  i potańczyć przy muzyce.!

Dodano: 2017-11-02
Czytaj więcej >
I Festiwal Orzecha za nami

Kiedy w sierpniu 2011 roku w imieniu ZG OSO prezes Bogdan Tkocz złożył do Burmistrza Miasta i Rady Miejskiej w Orzeszu wniosek dotyczący zorganizowania Święta Orzecha, propozycja ta nie spotkała się z zainteresowaniem tamtejszych władz. Minęło jednak kilka lat i oto w ubiegłym roku pojawiło się przysłowiowe światełko w tunelu.

Dodano: 2017-11-02
Czytaj więcej >
Zapraszamy na XVI Spływ Kajakowy Optymalnych
Wracamy do początków i w 2017 płyniemy dolnym odcinkiem Drawy i Mierzęcką Strugą Jak zawsze zapraszamy wszystkich optymalnych, ich rodziny i przyjaciół - z kraju oraz reszty świata - do aktywnego spędzenia kilku wakacyjnych dni na kajaku i przy ognisku wśród optymalnej braci.
Dodano: 2017-05-18
Czytaj więcej >
Optymalni startują w "Perłach Małopolski
W niedzielę 18.09.2016 odbyły się w Kościelisku zawody biegowe oraz nordic walking. Był to jeden z etapów zawodów „Perły Małopolski”, w których wzięła udział reprezentacja optymalnych w składzie: Piotr Budnik
Dodano: 2017-05-11
Czytaj więcej >

1%

DLA ZDROWIA
I LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI